Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /home2/daneshno/public_html/reforms.ir/fa/wp-includes/plugin.php on line 601
تابش خواستار برخورد با مسببان حادثه سقوط اتوبوس سربازان شد | The Reforms
Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /home2/daneshno/public_html/reforms.ir/fa/wp-includes/plugin.php on line 601

تابش خواستار برخورد با مسببان حادثه سقوط اتوبوس سربازان شد

اصلاحات | نایب رئیس فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی با صدور پیامی درگذشت تعدادی از سربازان وظیفه در سانحه جاده‌ای را تسلیت گفت.

تابش

اصلاحات – در پیام محمدرضا تابش آمده است: 

بسمه تعالی

سرباز را باید جوانی پرشور و شعور دانست که با تکیه بر روحیه سلحشوری و جسارت؛ بهترین دوران زندگی خود را در مسیر دفاع از عزت و استقلال و شرف میهن صرف می‌کند و فقدان آنان ضایعه‌ای سخت و دردناک خواهد بود. 

خبر درگذشت جمعی از سربازان خدوم و حافظ ملک و ملت، باعث تاسف و تاثر اینجانب و مردم شریف ایران شد. امروز که به حکم مشیت الهی، تعدادی از جوانان برومند این سرزمین را از دست دادیم؛ ضمن آرزوی علو درجات معنوی برای آنان و صبر و شکیبایی برای خانواده و بازماندگان داغدارشان، از مسئولین امر نیز خواستار پیگیری موضوع، برخورد با مسببین احتمالی و ارائه گزارش آن به افکار عمومی هستیم تا سرمایه‌های آینده ساز و امیدآفرین کشور، اینچنین به یغما نرود و موجب جریحه دار شدن احساسات مردم نشود. 

بی‌شک مجلس شورای اسلامی نیز به جد موضوع را پیگیری خواهد کرد. 

خدایشان بیامرزد و قرین رحمت الهی. 

محمدرضا تابش

نایب رئیس فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی

۳/تیرماه/۱۳۹۵

  • نمی پسندم  (0)
  • نظری ندارم  (0)
  • می پسندم (0)
Share
لینک کوتاه: http://reforms.ir/fa/news/3294
کلیدواژه ها: