Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /home2/daneshno/public_html/reforms.ir/fa/wp-includes/plugin.php on line 601
چرا برخورد بامفسدین اقتصادی که صاحب قدرت‎وثروت‎اند آسان‎نیست!؟ | The Reforms
Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /home2/daneshno/public_html/reforms.ir/fa/wp-includes/plugin.php on line 601
یادداشت مدیر/

چرا برخورد بامفسدین اقتصادی که صاحب قدرت‎وثروت‎اند آسان‎نیست!؟

اصلاحات | کسی اگر بخواهد با فساد برخورد کند به اینجا ها نمی رسد که رئیس دفتر بازرسی ویژه رهبری می فرمایند: "در ۳۷ سال گذشته سیر قهقهرایی داشته‌ایم"

حسام الدین شیخیحسام الدین شیخی | “دو – سه روز گذشته دولت برخورد قاطعی با مدیران خائن در امانت و بی‌دغدغه نسبت به مردم از خود نشان داد. وظیفه همه است که از دولت تقدیر کنند. رئیس بازرسی کل در موضع‌گیری بسیار شفافی علیه یک پیوند قدرت و ثروت، این امید را آفرید که زین پس از بازرسی کل خدمات بیشتری دیده خواهد شد. باید از آقای سراج هم تشکر کرد.”

متن بالا بخشی از سخنان آقای توکلی نماینده پیشین مجلس است !
آقای توکلی شما که در مجلس بودید، شما که با خبر بودید ! رسانه هم که داشتید! آن زمان که مسئولیت نمایندگی این مردم بر دوش تان بود چرا از این فساد ها فریاد برنیاوردید در صحن مجلس؟ البته این اشک تمساح ریختن هم اینگونه است که می گویید: «اهمیت این نشست ( هیئت امنای صندوق توسعه ملی)جهات زیادی دارد که یکی از آنها این است که رئیس صندوق یک تکنوکرات، مانند موارد برخورد شده قبلی نیست؛ بلکه یک سیاستمدار است که در دو کابینه دولت اصلاحات وزیر بوده است و احتمالا از پشتیبانی برخی تشکلها و شخصیت ها برخوردار است.» باز هم بازی سیاسی را پیش می کشید نه حق مردم !

از این ها که بگذریم دو سوال مطرح می شود که چرا باید معاون اول دستگاه قضا اعلام کند برخورد بامفسدین اقتصادی که صاحب قدرت‎وثروت‎اند آسان نیست!؟ یا معاون اول دولت نیز پرسشی مطرح کند که چه درجه ای از قدرت پشت فسادهای بزرگ است؟! و از طرفی برای بر خورد با مفاسد اقتصادی و این حقوق های کلان درحالی که در کشور ما اگر جوانان تحصیل کردهء بیکار را کنار بگذاریم از کارگران گرفته تا بازنشستگان برای گذران زندگی شان لنگ می زنند ! این همه صغری کبری چیدن دارد ؟ چطور برای آزار جوانان کشور فی الفور گشت های ارشاد محسوس و نامحسوس راه اندازی می شود؟ آیا مفاسد تنها قلیان و بی حجابی است؟ دزدی های کلان اقتصادی مرتبه ای در برخورد فوری با مفاسد ندارد؟ تا دیروز که بر این باور بودیم خوره های اقتصادی در ایران دو سه نفر بودند که شهرام جزایری بود که ۱۲ سال زندانش کردید اصلاح شد ! و مه‌آفرید امیرخسروی بود که دارش زدید و ریشه فساد را خشکاندید ! اما حالا چه ؟ از نماینده گرفته تا مدیران و وزرا … براستی چه کسی باید چه کسی را محاکمه کند؟ . همه مان خاطره ای از رضاشاه را خوانده ایم که نانوایی را به دلیل کم فروشی و پخت بد و برخورد بدتر با مردم به تنور می اندازد! کسی اگر بخواهد با فساد برخورد کند به اینجا ها نمی رسد که رئیس دفتر بازرسی ویژه رهبری می فرمایند: “در ۳۷ سال گذشته سیر قهقهرایی داشته‌ایم”
حال همه فیش های حقوقی خود را منتشر کردند اما نتیجه شد ؟ کدام مدیر عزل شد؟ و اگر مدیری عزل یا مستعفی شد آیا محاکمه می شود ؟ این همه سال حقوق مردم را یک نفره یک نفره بلعیدند، چطور بازپس خواهید گرفت ؟

  • می پسندم (4)
  • نمی پسندم  (1)
  • نظری ندارم  (0)
Share
لینک کوتاه: http://reforms.ir/fa/news/4570
کلیدواژه ها:
یک دیدگاه
  1. Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_query() in /home2/daneshno/public_html/reforms.ir/fa/details/plugins/comment-rating/comment-rating.php:219 Stack trace: #0 /home2/daneshno/public_html/reforms.ir/fa/details/plugins/comment-rating/comment-rating.php(457): ckrating_get_rating('130') #1 /home2/daneshno/public_html/reforms.ir/fa/wp-includes/plugin.php(235): ckrating_comment_class(Array, '', '130', Object(WP_Comment)) #2 /home2/daneshno/public_html/reforms.ir/fa/wp-includes/comment-template.php(506): apply_filters('comment_class', Array, '', '130', Object(WP_Comment), NULL) #3 /home2/daneshno/public_html/reforms.ir/fa/wp-includes/comment-template.php(411): get_comment_class('', Object(WP_Comment), NULL) #4 /home2/daneshno/public_html/reforms.ir/fa/details/themes/dualshock/functions.php(191): comment_class() #5 /home2/daneshno/public_html/reforms.ir/fa/wp-includes/class-walker-comment.php(180): mytheme_comment(Object(WP_Comment), Array, 1) #6 /home2/daneshno/public_html/reforms.ir/fa/wp-includes/clas in /home2/daneshno/public_html/reforms.ir/fa/details/plugins/comment-rating/comment-rating.php on line 219