دیدار پیکر تراش عباس کیارستمی با دکتر محمد جواد حق شناس

اصلاحات | ظهر امروز استاد حسن زاده هنرمند و مجسمه ساز برجسته کشور با دکترمحمد جواد حق شناس معاون اسبق وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامى و فعال سیاسی فرهنگی اصلاح طلب دیدار کرد .

به گزارش اصلاحات، در این دیدار استادحسن زاده ابعاد هنری و فنی ساخت نیم تنه سنگی هنرمند فقید و سينماگر مطرح كشور،عباس کیارستمی را تشریح کرد. دکتر حق شناس نیز ضمن تجلیل از مقام هنری عباس کیارستمی در عرصه سینمای کشور از ایده و نحوه ساخت سرديس عباس کیارستمی تقدیر و تشکر نمود و اظهار امیدواری کرد با توجه دست اندرکاران بستر مناسب در جامعه برای گسترش و پیشرفت هنر پيكرتراشى بویژه مجسمه های سنگی که ضمن اصالت و زیبایی دوام طولانی داشته و کاملا با محیط زیست همخوانی دارد فراهم شود .
لازم به ذکر است که نیم تنه عباس کیارستمی ظرف ۴ روز و همزمان با برگزاری نمایشگاه بین المللی سنگ های تزیینی تهران و به همت انجمن سنگ ایران و هنرمندی دکتر حسن زاده ساخته شد كه با استقبال بازديد كنندگان داخلى وخارجى روبرو شد و از طرف اين انجمن به خانه سینمای ایران هدیه خواهد شد .

photo_2016-07-25_19-03-25 photo_2016-07-25_19-03-30 photo_2016-07-25_19-03-33

  • نمی پسندم  (1)
  • می پسندم (1)
  • نظری ندارم  (0)
Share
لینک کوتاه: http://reforms.ir/fa/news/5599
کلیدواژه ها:

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/daneshno/public_html/reforms.ir/fa/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405