محمود عباس چهره واقعی سازشکارانه خود را نشان داد

اصلاحات | علیرضا فرساد فعال سیاسی: محمود عباس سخنگوی ملت فلسطین نیست زیرا مردم فلسطین به انقلاب اسلامی ایران علاقمند هستند.

علیرضا فرساد فعال سیاسی اصولگرا نیز در مصاحبه ای گفت: هیچ کشوری در این کره خاکی نمیتواند ادعا کند که از جمهوری اسلامی ایران به فلسطین بیشتر کمک کرده است زیرا نگاه جمهوری اسلامی ایران به مسئله فلسطین یک نگاه سیاسی نیست بلکه یک نگاه اعتقادی است.

۵

فرساد تاکیید کرد: محمود عباس با دیدار با رجوی تنها چهره واقعی سازشکارانه خود را نشان داد که هیچ دردی از ملت فلسطین دوا نمیکند و منفعتی برای این مردم عزیز ندارد و وی تنها میخواست آنچه سعودی ها برایش دیکته کرده بودند را  انجام دهد.

این فعال اصولگرا با اشاره به حمایت و علاقه ملت فلسطین به انقلاب اسلامی ایران اذعان داشت: محمود عباس سخنگوی ملت فلسطین نیست؛ زیرا مردم فلسطین به انقلاب اسلامی ایران علاقمند هستند و ما نیز به فرموده امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری تا آخرین لحظه و آخرین نفس از فلسطین حمایت خواهیم کرد.

وی افزود: پیوند فلسطین و ایران یک پیوند عمیق دینی است و به راحتی گسستنی نیست و آرمان جمهوری اسلامی ایران حمایت از هر مظلومی در سراسر گیتی است.

  • نمی پسندم  (0)
  • نظری ندارم  (0)
  • می پسندم (0)
Share
لینک کوتاه: http://reforms.ir/fa/news/5620

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/daneshno/public_html/reforms.ir/fa/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405