Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /home2/daneshno/public_html/reforms.ir/fa/wp-includes/plugin.php on line 601
جزئیات احضار مدیر مسئول کیهان به دادگاه | The Reforms
Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /home2/daneshno/public_html/reforms.ir/fa/wp-includes/plugin.php on line 601

جزئیات احضار مدیر مسئول کیهان به دادگاه

شریعتمداری آماده پاسخگویی نبود
اصلاحات | آقای شریعتمداری در مراجعه به دادسرای فرهنگ و رسانه اعلام کرده که در ماه رمضان آماده پاسخگویی نیست، برای همین به او تفهیم اتهام شده و قرار بازپرسی به بعد از ماه رمضان موکول شده است.

محمدجواد+ظریفسیدمحمود علیزاده طباطبایی با اشاره به مراجعه امروز خود به دادسرای فرهنگ و رسانه یادآور شد: در مراجعه امروز متوجه شدم که آقای شریعتمداری مدیرمسئول روزنامه کیهان به دلیل چندین مورد شکایت متعدد از وی به این داسرا احضار شده است.

او افزود: آقای شریعتمداری در این مراجعه اعلام کرده که در ماه رمضان آمادگی پاسخگویی ندارد، برای همین به او تفهیم اتهام شده و قرار تامین صادر شده است و قرار بازپرسی به بعد از ماه رمضان موکول شده است.

علیزاده طباطبایی ادامه داد: شکایت از مدیر مسئول کیهان تنها از جانب ما نبوده بلکه موارد و شکایت‌های زیادی را شامل شده است.

این وکیل دادگستری با بیان اینکه شکایت‌های ما هم محدود به یک عنوان نمی‌شود، متذکر شد: شکایت‌های ما عناوین متعددی دارد که یکی از آنها از سوی مهدی هاشمی مطرح شده است.

او در پاسخ به این سوال که آیا شکایتی هم از سوی آیت‌الله هاشمی از مدیرمسئول کیهان مطرح شده است، گفت: خیر، آیت‌الله هاشمی شکایتی از هیچ فردی نداشته‌اند.

  • نمی پسندم  (0)
  • نظری ندارم  (0)
  • می پسندم (0)
Share
لینک کوتاه: https://reforms.ir/fa/news/2156
کلیدواژه ها:
2 دیدگاه
  1. Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_query() in /home2/daneshno/public_html/reforms.ir/fa/details/plugins/comment-rating/comment-rating.php:219 Stack trace: #0 /home2/daneshno/public_html/reforms.ir/fa/details/plugins/comment-rating/comment-rating.php(457): ckrating_get_rating('52') #1 /home2/daneshno/public_html/reforms.ir/fa/wp-includes/plugin.php(235): ckrating_comment_class(Array, '', '52', Object(WP_Comment)) #2 /home2/daneshno/public_html/reforms.ir/fa/wp-includes/comment-template.php(506): apply_filters('comment_class', Array, '', '52', Object(WP_Comment), NULL) #3 /home2/daneshno/public_html/reforms.ir/fa/wp-includes/comment-template.php(411): get_comment_class('', Object(WP_Comment), NULL) #4 /home2/daneshno/public_html/reforms.ir/fa/details/themes/dualshock/functions.php(191): comment_class() #5 /home2/daneshno/public_html/reforms.ir/fa/wp-includes/class-walker-comment.php(180): mytheme_comment(Object(WP_Comment), Array, 1) #6 /home2/daneshno/public_html/reforms.ir/fa/wp-includes/class-w in /home2/daneshno/public_html/reforms.ir/fa/details/plugins/comment-rating/comment-rating.php on line 219