این لابی اصولگراست یا اصلاح طلب ؟

اصلاحات | *نگین روح انگیر

187692_123

یادداشت دریافتی | تا حالا از آبرو و اعتبار و شخصیت خودم برای چه آدمهای فرصت طلبی خرج میکردم. همه‎شان نقاب اصلاح طلبی به چهره داشته و دارند و یکی پس از دیگری با کنار رفتن پرده ها رخ می نمایند. البته همیشه به آن روی سکه سیاست بدبین و معتقد بودم که این آدمها سر بزنگاه جاخالی می دهند  و می روند و به همین علت همیشه بر اساس عقل و تحلیل های خودم حرکت می کردم و کمتر سواری می دادم . تکلیفم با جناح اصولگرا مشخص بود و هیچ اعتمادی به این جماعت نیست.(هرچند در حال به روز رسانی اند) . این سو استقاده های مالی و زدو بندهای آقایان باعث شد تا تکلیف نهایی ام مشخص شود و دیگرخوش باشم .
پی نوشت ۱: همین یک قلم صفدر کافی است تا نقابداران شناخته شوند. از شوهر خواهر عزیزش که به سمت استانداری منصوب می شود تا معاون نازنین و سابقش که گفته می شود از متهمان اختلاس سه هزار میلیاردی هم بوده!!!  و معاون آقای نوبخت شده تا دختر عزیزشان که با لابی معاون ادرای و مالی یکی از سازمانهای مهم ، بدون کنکور در مقطع دکترای دانشگاه تهران پذیرفته می شود(آقای راعی معاون سازمان تامین اجتماعی لابی دکترای خانم حسینی) و مجددا با لابی به لیست امید راه می یابد و با لابی بیشتر به کمیسیون اقتصادی رفته تا زحمتهای بابا را جبران کند! و از تهدید به استیضاح وزیر اقتصاد توسط یکی از هم کمیسیونی های فاطمه خانم که گفته است اگر صفدر عزل شود ایران قیامت می شود و وزیر استیضاح خواهد شد تا صرافی شوهر فاطمه خانم که با رانت معاون سابق صفدر ایجاد شد و رانت های برادر شوهر فاطمه خانم که ظاهرا داماد شمخانی و از نزدیکان مرتضوی است، از معاونت فعلی صفدر جان که خواهرزاده معاون فعلی نوبخت است و با رانت دایی به عضویت در هیات مدیره بانک توسعه صادرات میرسد(آقای همتی الان معاون صفدر است رییس بانک مشترک ایران ونزویلا و عضو هیات مدیره توسعه صادرات که می شود خواهرزاده آقای پورمحمد معاون آقای نوبخت) و….
پی نوشت۲: قربان این لابی برم ،این لابی اصولگراست یا اصلاح طلب ؟ چه قدرتی دارد این جناب لابی همه جا هست
پی نوشت ۳: از این نمونه ها زیاد است در سازمان های دولتی که یکی دوتا هم نیستند
پی نوشت ۳: فرهنگستان زبان فارسی صفدرزاده را هم به واژگان بیفزایید

  • می پسندم (2)
  • نمی پسندم  (1)
  • نظری ندارم  (0)
Share
لینک کوتاه: https://reforms.ir/fa/news/4531
کلیدواژه ها:, ,

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/daneshno/public_html/reforms.ir/fa/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405